Новини

18.01.2021

Представники Міжнародного Відкритого Університету ім. В.Ф.Марцинковського зустрілися з депутатом Верховної Ради Віктором Мяликом.

15 січня 2021р. в м.Рівне представники громадського та державного сектору, наукових кіл, духовних міжконфесійних рад зустрілися з депутатом Верховної Ради Віктором Мяликом. Метою зустрічі було обговорити виклики, які постають перед Україною і можливі шляхи їх вирішення. Окрім загроз економічного та політичного характеру було звернено увагу на питання світоглядного розвитку України.

Зазначено, що Україна постає об’єктом впливу нездорових тенденцій, таких як пропаганда ЛГБТ-руху чи різних організацій, де під виглядом боротьби за права людей, насправді впроваджуються аморальні ідеї. За словами Калабського О.Ф.: «Проблема в тому, що ми реагуємо на загрози ситуативно, але в нас немає чітко виробленої стратегії, яку би Україна впроваджувала незалежно від того, що нам нав’язують. Саме стратегію, яка буде базуватися на християнських принципах ми хочемо втілювати. Питання не лише в тому, щоби щось заборонити, але в тому, щоб показати дійсно правильний шлях розвитку України. Адже в багатьох питаннях Україна дійсно потребує змін (наприклад, домашнє насилля), але нехай ці зміни будуть на біблійних принципах».

15.01.2021

Викладацький склад Міжнародного Відкритого Університету ім.В.Ф.Марцинковсьокого взяв участь у Всеукраїнській науковій конференції «Уроки 2020 року, виклики і завдання на 2021 рік», яка відбулася 9 січня 2021р.  

Організатори та доповідачі звернули увагу на такі питання: вакцинація від коронавірусу (за і проти), участь Українскої держави в партнерстві Біарріц, скасування «Комісії з християнської етики» та вилучення зі шкільних програм предметів духовно-морального спрямування, підвищення тарифів та цін на послуги, війна в Донбасі та окупація Криму. В результаті Конференції було випрацювано наступну резолюцію, яка звернена до Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Місцевих духовних рад, Офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Міністерству освіти і науки України, Уповноваженому Президента України з прав дитини, Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини та освітньому омбудсмену України, Міністерству охорони здоров’я України, Міністерству юстиції України, Органам місцевого самоврядування в Україні, Громадських організаціям.