Історія університету

Міжнародний Відкритий Університет ім. В.Ф.Марцинковського заснований на базі Церкви «Добра Новина» в м. Нетішин Хмельницької області. Починаючи з 1995 року у життя було втілено велику кількість наукових та освітніх проектів.  Це конференції, круглі столи, семінари, просвітницькі лекції, підготовка спеціалістів.

В співпраці з Національним Університетом «Острозька академія» здійснюється підготовка військових та муніципальних капеланів. Починаючи з 2011 року Університет ім.В.Ф.Марцинковського в співпраці з Львівською Богословською Семінарією почав готувати фахівців за спеціальністю «Бакалавр Теології».

Починаючи з 2006 року Університет співпрацює з місіонерською школою «Школа Христа». Власне, саме на базі Університету ім.Марцинковського знаходиться офіс Західного регіону.

Викладачами Університету є як молоді фахівці, що застосовують сучасні методи викладання та подачі інформації, так і служителі з практичним досвідом. Це робить навчання різностороннім та ефективним.

Час перебування на сесії допомагає знайти нових друзів, налагодити контакти для служіння, познайомитися з науковими колами.

Проживають студенти на базі Університету зі всіма комфортними умовами (харчування, тепло, гаряча вода, і т.п.), адже ми знаходимося в місті-супутнику Хмельницької Атомної Електростанації, що дає нам право називатися «комунальним раєм».

На базі Університету ім.Марцинковського також діє туристичний відділ. Тому для студентів передбачені пізнавальні поїздки визначними місцями української культури та українського християнства.

Університет ім.Марцинковського – це крок для християнського та наукового життя.

Ми будемо раді вас зустрічати.